O nás

ZTS Dvůr Králové, s.r.o. je obchodní a servisní firma s více než pětadvacetiletou tradicí, která nabízí široké spektrum stavebních a zemědělských strojů. Mimo prodeje naše firma zajišťuje na námi dodávaný sortiment strojů a zařízení záruční a pozáruční servis, veškeré opravy dodávek přídavných zařízení i náhradních dílů. V současné době má firma 10 zaměstnanců.

Naše firma je zaměřena na stavební stroje, zemědělskou a komunální techniku. K našim hlavním produktům patří stroje od značek: LOCUST, NOVOTNÝ, TYM, GIANT, NEUSON, WEBER, FINEDále nabízíme nákladní a automobilové návěsy a přívěsy. 

U uvedených strojů nabízíme nejen prodej, ale také servis záruční i pozáruční a to v našich dílnách nebo přímo u zákazníka. I nadále se věnujeme opravám strojů UNC, UN, UNK, Multicar 25. Také provádíme opravy rozsahu SO a GO strojů a motorů v našich dílnách.

Dále se zabýváme prodejem přídavných zařízení a náhradních dílů. Kromě toho nabízíme i prodej spotřebního materiálu, především mazadel a kapalin CASTROL, SHERON
VALAR akumulátorů BARS a EUROSTAR.

Provozujeme také PNEUSERVIS, kde je možnost přezutí: osobní a nákladní auta, stavební a zemědělské stroje. Dále prodej pneu a ráfků, opravy průrazů, huštění pneu – SECUR PNEUS.

Od roku 2018 Vám nabízíme nonstop odtahové služby, které můžete využívat na převoz automobilů, stavebních strojů, traktorů nebo třeba při problému na silnici.

V roce 2018 jsme se stali členem registru solventních firem.

Tým ZTS Dvůr Králové s.r.o.

Zdeněk Pištora

vedení firmy

Tomáš Pištora

vedení firmy

Tereza Pištorová

hlavní účetní

Jana Pištorová

fakturace

Jan Boroš

servisní technik

Tomáš Andrle

vedoucí pneuservisu

Traktoriáda 2021

Letošní rok jsme připravili ukázku smykového nakladače Locust a traktorů TYM. Jako překvapení pro návštěvníky akce jsme dohodli příjezd Ultimate Dakar team s posádkou Ouředníček/Křípal.

Traktoriáda 2017

Naše společnost je každoročním partnerem této akce, kde předáváme vítězům hodnotné ceny. Dále pořádáme výstavy traktorů, stavebních strojů a autodoplňků.

Podpora Surikat

Naše společnost již několik let podporuje v ZOO Dvůr Králové chov Surikat.

Podpora TC Dvůr Králové n.L.

Naše společnost také podporuje tenisový klub TC Dvůr Králové n. L.

Ve spolupráci s ČSOB vám pomůžeme zprostředkovat leasing. Více informací najdete na https://www.csobleasing.cz/